Баннер страницы

Згідно латинській морфології, “Textoria” означає мистецтво ткацтва. Натхненні цим мистецтвом, естетикою та зосереджившись на функціональності і високій якості, меблеві тканини дозволяють створити для Вас надзвичайно цікаву пропозицію. Без сумніву, кожна тканина в значній мірі впливає не тільки на естетику м’яких меблів, але також є невідємною частиною в створенні загальної атмосфери в кімнаті.

Баннер страницы

Завдяки гармонійному поєднанню матеріалу, структури та кольору, меблеві тканини створюють неповторну атмосферу та комфорт в оселях.

Для того, щоб задовольнити очікування найвибагливіших дизайнерів інтер’єрів, виробників меблів та індивідуальних клієнтів, ми пропонуємо широкий вибір меблевих тканин з широким спектром кольорів.

 

Наша компанія – це багаторічний досвід роботи в області меблевих тканин на зовнішніх ринках, а також в Україні.

Ми співпрацюємо з дизайнерами, які регулярно відстежують останні тенденції в світі мистецтва, моди, дизайну інтер’єру. І їх робота в поєднанні з нашими спостереженнями та знаннями, отримании на найбільших світових виставках текстилю і меблів, дає можливість переконатись, що наші колекції завжди сучасні та крокують за модними тенденціями.

Завдяки плідній співпраці з виробниками тканин та детально разраховного імпорту, наша компаніязавжди має можливість пропонувати Вам привабливі ціни.


Головними рисами, що вигідно відрізняють нашу компанію серед інших є наступне:

Асортимент

В наш час, можливість вибору – є обов’язковим показником на ринку. Саме тому ми завжди збільшуємо асортимент продукції та пропонуємо все більше і більше найменувань меблевих тканин і штучної шкіри у всіх цінових діапазонах та різних стилях.

Якість

Критерії якості мають вирішальне значення для нас. Тому, перш ніж наші матеріали надійдуть у продаж та з’являться у будівлях споживачив, вони ретельно перевіряються кілька разів. А саме на відповідність національним і міжнародним стандартам ГОСТ та ISO. Треба відзначити, що наша компанія має свій власний відділ контролю якості, який контролює відповідність та дотримання технологічного процесу, а також якість тканин після виготовлення її на віиробництві.

Обслуговування

Високий рівень сервісу, а саме: обслуговування, консультації та супровід на всіх єтапах, це перш за все є результат нашої співпраці та взаємного порозуміння з клієнтами.
Ми пропонуємо високий рівень сервісу, який складається з логістики, випускного контролю якості продукції, розвантаження та доставки.

Комплексна пропозиція

Комплексна пропозиція завжди дає можливість тримати значну частку на ринку виробництва меблів.
Наша компанія готова задовільнити и впоратися як з великими меблевими фабриками, так і з будь якими дрібними виробниками, пропонуючи широкий асортимент тканин з різними візерунками і кольорами.